ALPINE INE-W990HDMI

799.00 s DPH

6.1″ Navigácia a stanica mobilných médií – INE-W990HDMI

INE-W990HDMI je kombináciou najlepších technológií Alpine pre špičkovú funkčnosť, navádzanie a bezpečnosť. Zväčšená interná pamäť a rýchlejšie CPU zaručujú rýchle a hladké navádzanie/kalkulovanie trás. Ponúka aj širokú škálu funkcií pre upravovanie zvuku, vrátane podpory pre Alpine TuneIt App s prepojením na Facebook. Excelentná kvalita zvuku so širokou kompatibilitou. Vstavaný Bluetooth a možnosť pripojenia DVB-T/DAB/DAB+. Nezáleží na tom aké média si chcete v aute užiť, INE-W990HDMI je pripravená na všetko. Podporuje prehrávanie hudby a videa z iPhone/iPod, USB a DVD prehrávača (DVD-Video / CD / DivX / MP3 / WMA / AAC).

alpine_logo_small

Katalógové číslo: INE-W990HDMI Kategórie:

Popis

INE-W990HDMI vám poskytuje široké mapové pokrytie takmer všetkých európskych krajín, podporu pre mapy s 3D orientačnými bodmi, režim diaľnice, pokročilé vstupné adresy a ďalšie sofistikované funkcie. Táto stanica Advanced Navi Station má všetko, čo potrebujete, bez ohľadu na to, do ktorej krajiny cestujete. Zahŕňa 46 krajín západnej a východnej Európy s 29 jazykmi pre hlasové poradenstvo a text-to-speech v 15 jazykoch. Vylepšená databáza POI umožňuje ľahko nájsť vaše obľúbené miesta a preskúmať nové oblasti, v ktorých ste nikdy neboli. Poskytuje tiež tuner TMC, ktorý vás vždy udržiava na trase s najnižšou dopravnou aktivitou. Počas používania navigácie sa na obrazovke zobrazujú informácie o vašom zvukovom zdroji (napríklad rádiovej frekvencii, názov skladby, atď.).

INE-W990HDMI ponúka veľké množstvo pripojiteľných médií. Poskytuje prehrávanie hudby a videa z vášho zariadenia iPhone / iPod, USB kľúčov a DVD prehrávača (DVD-Video / CD / DivX / MP3 / WMA / AAC). Videá vyzerajú skvelo na 6.1-palcovom displeji WVGA s výberom režimu Visual EQ. Môžete tiež streamovať hudbu cez zabudovaný modul Bluetooth. Funkcie prispôsobenia zvuku zahŕňajú funkcie MediaXpander, 6-kanálová korekcia času, prednastavený ekvalizér (10 režimov) a 9-pásmový ekvalizér

Okrem zobrazenia mapy vám tento režim poskytuje rôzne podrobné informácie, ako sú nadchádzajúce odpočívadlá, reštaurácie a čerpacie stanice. Môžete vidieť vzdialenosť a odhadnúť čas príchodu pre efektívnejšie plánovanie trasy.

Model INE-W990HDMI prináša výkon pre vaše audio s technológiou BASS ENGINE SQ pre maximalizáciu basového zvuku a celkovej vyváženosti tónov a mnoho vlastných funkcií ladenia ako Digital Time Correction a 9-pásmový parametrický ekvalizér . Najlepšie zo všetkého je, že ich môžete ľahko ovládať pomocou smartphonu pomocou aplikácie Alpine TuneIt. Prístroj je vybavený 24-bitovým DAC a 4-voltovými výstupmi.

Pomocou veľkého displeja stanice Navi Station môžete ovládať váš iPhone alebo iPod, s možnosťou rýchleho vyhľadávania. Jednoducho pripojte svoje zariadenie Apple k portu USB zariadenia INE-W990HDMI pomocou zariadenia Apple Lightning alebo 32-pinového pripojovacieho kábla. Môžete prehrávať videá uložené vo vašom zariadení iPhone alebo iPod touch pomocou pripojenia HDMI (vyžaduje adaptér Lightining/HDMI). Ak vlastníte klasický iPod s 32-kolíkovým konektorom, môžete použiť adaptérový kábel KCU-461iV na prehrávanie videí z vášho starého zariadenia Apple.

Môžete pripojiť cúvaciu kameru Alpine, aby ste si uľahčili parkovanie a cúvanie. Farebné stĺpy sa na obrazovke zobrazujú ako vodidlá vzdialenosti a môžu byť prispôsobené vášmu vozidlu.

Stiahnite si aplikáciu Alpine TuneIt a potom pomocou zariadenia Bluetooth pripojte svoj iPhone alebo Android(usb). Teraz ste pripravený používať telefón ako praktické rozhranie na dosiahnutie presného zvuku, ktorý chcete vo vašom aute, vrátane výberu auta a reproduktorov / sub modelov. Ak ste na Facebooku, aplikácia vás tiež upozorní na nové správy na telefóne aj na hlavnej jednotke. Ďalšie podrobnosti nájdete v popise aplikácie Alpine TuneIt App v kategórii produktov Aplikácie

INE-W990HDMI je kompatibilné s TUE-DAB1U (predáva sa samostatne). Tento prijímač DAB + s priamym dotykovým ovládaním vám umožní vychutnať si bezdrôtové digitálne rádio vo vašom aute.

Do 30 dní po prvom GPS zachytení nainštalovanej jednotky môžete prejsť na www.naviextras.com a skontrolovať, či je k dispozícii aktualizácia mapy a bezplatne ju stiahnutá. Tým sa zabezpečí, že po zakúpení budete mať najnovšie údaje o mapách.

Výrobca Alpine
DIN veľkosť 2 DIN
USB vstup Áno
Bluetooth Áno
AUX vstup Áno
Farba podsvietenia Biela, Červená, Jantárová, Modrá, slabo modrá, tmavo žltá, tyrkysová, Zelená
Podpora nabíjania cez USB Áno
Navigácia Áno
DAB tuner Nie
Podporované formáty AAC, DivX, MP3, WMA
Kompatibilita s aplikáciou TuneIt Áno
RCA Výstupy 3
CD prehrávač Áno
Dotyková obrazovka 6,1″