fbpx
Kvalitné a cenovo dostupné odhlučnenie pre Vaše auto.

BM10 – 10 mm Pena motorovej časti 0,5m²

10.00 s DPH

1 recenzia  |  Napísať recenziu

BM10 je termoakustická pena vyrobená z butyl-kaučuku. Jej hrúbka je 10 mm. Tento materiál je primárne určený prie umiestnenie v motorovom priestore. Veľmi dobre potlačuje hluk motora. V prípade montáže na kapotu sa pod BM10 odporúča použiť aj tlmiaci materiál AB-2, alebo AB-25. Maximálna tepelná záťaž 250 celzia. NEODPORÚČA SA LEPIŤ PRIAMO NA MOTOR ALEBO V JEHO TESNEJ BLÍZKOSTI PRÍPADNE V BLÍZKOSTI VÝFUKU!!

Ak potrebujete poradiť s výberom materiálu a množstva volajte 0917 455 667.

Katalógové číslo: 31372 Kategórie:

BM10 – Motorový priestor  benzín aj diesel

Popis produktu:

Je materiál, ktorý je vyrobený z butyl-kaučuku, čo zaručuje zachovanie si výborných odhlučnovacích vlastností v širokom rozsahu teplôt. Materiál je z hornej strany potiahnutý hliníkovou vrstvou, ktorá je spevnená sklenenými vláknami. Na materiály je nanesené silné lepidlo, čo zaručuje jednoduchú montáž do vozidla.  Vďaka čiastočne otvorenej bunkovej štruktúre môže byť BM10 použitá aj vo vlhkom prostredí (neabsorbuje vodu). Materiál je odolný voči soli, oleju a niektorým kyselinám.

Použitie produktu:

Akustická pena BM10 sa používa ako druhá vrstva pri vytlmení a odhlučnení kapoty vozidla. Materiál je ideálne lepiť na vrstvu alubutylu AB-2,AB-25, vhodné pre benzínové aj dieslové motory osobných, nakládných automobilov a strojov.

Hustota 35kg/m3

hrúbka 10mm

Farba čierna

uvedená cena je za plát o rozmere 0,5m x 1m

2ks = 1m x 1m

 

 

Hmotnosť 0.05 kg
Rozmery 50 x 100 x 0.16 cm
Hrúbka

10

1 review for BM10 – 10 mm Pena motorovej časti 0,5m²

  1. golf
    5 out of 5

    :

    Dal som to na medzistenu a pod kapotu. Je to odosť lepšie.

Pridať recenziu

Náš e-shop Vám ponúka najlepšie ceny na kvalitné odhlučnenie značky GMS a SPT. ×
Všetok tovar, ktorý ponúka náš e-shop máme reálne skladom a preto ak si objednáte do 12:00 daného pracovného dňa, tovar Vám odošleme kuriérom ešte v ten deň. Vďaka tomu vám tovar kuriér doručí do 24 hodín. ×
Náš e-shop si zakladá na tom, ponúkať len také produkty, ktoré majú dobrú kvalitu a cenu. ×
V prípade akýchkoľvek Vašich otázok nás môžete kontaktovať prostredníctvom e-mailu alebo kontaktného formulára. Na dotazy sa snažíme odpovedať kedykoľvek zaznamenáme e-mail od zákazníka. A to aj po pracovnej dobe. ×